Čas na serveru 07:48:40

Gustav Macoun
Zimní mraky

Id: 230602

Zimní mraky

  •  / Zimní mraky / Gustav Macoun

olej/karton, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1646x

Vyvolávací cena:
3 800

15 500