Čas na serveru 10:45:49

Gustav Macoun
Žně

Id: 93101

Žně

  •  / Žně / Gustav Macoun
  •  / Žně / Gustav Macoun
  •  / Žně / Gustav Macoun
  •  / Žně / Gustav Macoun

kombinovaná technika/olej/tempera/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno 15, zaskleno, poškozený rám, drobná poškození malby, na zadní straně záruční list, vše v původním stavu

zobrazeno: 3154x

Vyvolávací cena:

20 000