Čas na serveru 05:45:32

Gustáv Mallý
Interiér bytu

Id: 239804

Interiér bytu

  •  / Interiér bytu / Gustáv Mallý

olej/karton, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, značně poškozený rám, přiloženy výsledky restaurátorského průzkumu ak. soch. Bedřicha Hoffstädtera

zobrazeno: 2118x

Vyvolávací cena:

7 500