Čas na serveru 08:56:30

Gustav Porš
Barevný podzim

Id: 333701

Barevný podzim

  •  / Barevný podzim / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 38 x 50 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3954x

Vyvolávací cena:
4 800

94 000

Příhozy: 86