Čas na serveru 23:35:44

Gustav Porš
Bludný kámen u Skutče

Id: 292401

Bludný kámen u Skutče

  •  / Bludný kámen u Skutče / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 60 x 76 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1588x

Vyvolávací cena:

50 000

Příhozy: 61