Čas na serveru 00:26:06

Gustav Porš
Břízy na návrší

Id: 207901

Břízy na návrší

  •  / Břízy na návrší / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, značeno vlevo dole s datací 1909, obraz ve velmi dobrém stavu, oděrky na rámu

zobrazeno: 879x

Vyvolávací cena:

71 000

Příhozy: 79