Čas na serveru 16:58:34

Gustav Porš
Dívka ve vlnách

Id: 302201

Dívka ve vlnách

  •  / Dívka ve vlnách / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 88 x 131 cm, značeno a datováno vlevo dole, volné plátno, poškozený rám

zobrazeno: 4901x

Vyvolávací cena:

27 000