Čas na serveru 00:45:49

Gustav Porš
Keře

Id: 354

Keře

  •  / Keře / Gustav  Porš
  •  / Keře / Gustav  Porš
  •  / Keře / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr plátna 95 x 120 cm, signováno vlevo dole, velice kvalitní dílo galerijních rozměrů, nepoškozená zdobná adjustace, původní stav

zobrazeno: 3771x

Vyvolávací cena:
12 000

22 000