Čas na serveru 09:33:23

Gustav Porš
Konec léta

Id: 258904

Konec léta

  •  / Konec léta / Gustav  Porš
  •  / Konec léta / Gustav  Porš
  •  / Konec léta / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1743x

Vyvolávací cena:

32 000