Čas na serveru 02:48:32

Gustav Porš
Kvetoucí šípek v poli

Id: 288002

Kvetoucí šípek v poli

  •  / Kvetoucí šípek v poli / Gustav  Porš

olej/karton, rozměr 24,5 x 30 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně věnování, oboustranný obraz, lehce poškozený rám,po

zobrazeno: 3568x

Vyvolávací cena:

49 000

Příhozy: 66