Čas na serveru 00:10:24

Gustav Porš
Letní den

Id: 245401

Letní den

  •  / Letní den / Gustav  Porš
  •  / Letní den / Gustav  Porš
  •  / Letní den / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 52 x 67 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v nerestaurovaném stavu viz foto

zobrazeno: 6296x

Vyvolávací cena:

41 000

Příhozy: 63