Čas na serveru 07:27:25

Gustav Porš
Mezi vlčími máky

Id: 335101

Mezi vlčími máky

  •  / Mezi vlčími máky / Gustav  Porš

olej/plátno/sololit, rozměr 47 x 46 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, novodobě rámováno, jedná se o velmi ranou práci

zobrazeno: 3767x

Vyvolávací cena:

72 000

Příhozy: 64