Čas na serveru 12:23:28

Gustav Porš
Moře

Id: 175

Moře

  •  / Moře / Gustav  Porš
  •  / Moře / Gustav  Porš
  •  / Moře / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr plátna 50 x 71 cm, signováno LD, drobné prasklinky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2915x

Vyvolávací cena:

16 500