Čas na serveru 22:03:12

Gustav Porš
Moře s plachetnicí

Id: 386203

Moře s plachetnicí

  •  / Moře s plachetnicí / Gustav  Porš

olej/deska, rozměr ve výřezu 18,5 x 26,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, publikováno v monografii Gustav Porš S paletou Vysočinou, jedná se o plenérovou práci ze série z Balkánu, malba drobně poškozena

zobrazeno: 2101x

Vyvolávací cena:

17 500