Čas na serveru 00:06:33

Gustav Porš
Na kraji lesa

Id: 273802

Na kraji lesa

  •  / Na kraji lesa / Gustav  Porš

olej/plátno/sololit, rozměr 106 x 137 cm, značeno vlevo dole, rámováno, stav viz foto

zobrazeno: 2948x

Vyvolávací cena:

130 000

Příhozy: 91