Čas na serveru 17:38:29

Gustav Porš
Na kraji lesa

Id: 411101

Na kraji lesa

  •  / Na kraji lesa / Gustav  Porš

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1911x

Vyvolávací cena:

38 000