Čas na serveru 00:32:10

Gustav Porš
Na lávce

Id: 387308

Na lávce

  •  / Na lávce / Gustav  Porš
  •  / Na lávce / Gustav  Porš
  •  / Na lávce / Gustav  Porš

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 17,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 783x

Vyvolávací cena:
800

3 601