Čas na serveru 01:01:06

Gustav Porš
Partie z Vestce u Chrudimi

Id: 118203

Partie z Vestce u Chrudimi

  •  / Partie z Vestce u Chrudimi / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 40 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno 1908 na zadní straně, obraz i rám ve zcela výborném stavu

zobrazeno: 1773x

Vyvolávací cena:
1 800

11 500