Čas na serveru 23:29:22

Gustav Porš
Po dešti na podzim v Hosinách

Id: 1942

Po dešti na podzim v Hosinách

  •  / Po dešti na podzim v Hosinách / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr plátna 65 x 80 cm, signováno vlevo dole, seschlý rám, vše v původním stavu

zobrazeno: 2696x

Vyvolávací cena:

14 800