Čas na serveru 09:22:18

Gustav Porš
Podzim

Id: 1134

Podzim

  •  / Podzim / Gustav  Porš
  •  / Podzim / Gustav  Porš
  •  / Podzim / Gustav  Porš

olej/karton, rozměr malby 52 x 67,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1914, novodobě rámováno, původní stav

zobrazeno: 3617x

Vyvolávací cena:

6 000