Čas na serveru 13:43:02

Gustav Porš
Podzim

Id: 180502

Podzim

  •  / Podzim / Gustav  Porš
  •  / Podzim / Gustav  Porš
  •  / Podzim / Gustav  Porš

olej/plátno/karton, rozměr 36 x 29 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

zobrazeno: 905x

Vyvolávací cena:
1 800

14 000

Příhozy: 51