Čas na serveru 13:47:35

Gustav Porš
Podzim

Id: 339705

Podzim

  •  / Podzim / Gustav  Porš
  •  / Podzim / Gustav  Porš
  •  / Podzim / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 32 x 40,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 5157x

Vyvolávací cena:

73 000

Příhozy: 70