Čas na serveru 16:30:01

Gustav Porš
Podzim

Id: 2072

Podzim

  •  / Podzim / Gustav  Porš
  •  / Podzim / Gustav  Porš
  •  / Podzim / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 60 x 65,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3672x

Vyvolávací cena:

18 501