Čas na serveru 16:12:15

Gustav Porš
Podzim u cesty

Id: 310205

Podzim u cesty

  •  / Podzim u cesty / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozená dekorativní adjustace

zobrazeno: 1745x

Vyvolávací cena:

35 000