Čas na serveru 12:30:15

Gustav Porš
Podzim v lese

Id: 279402

Podzim v lese

  •  / Podzim v lese / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 34 x 42 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 3052x

Vyvolávací cena:

63 000

Příhozy: 77