Čas na serveru 22:49:50

Gustav Porš
Podzimní nálada na Vysočině

Id: 395

Podzimní nálada na Vysočině

  •  / Podzimní nálada na Vysočině / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr plátna 65 x 80 cm, signováno vlevo dole, v horní části obrazu popraskaná a oloupaná barva, volné v rámu, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2987x

Vyvolávací cena:

17 500