Čas na serveru 00:46:55

Gustav Porš
Podzimní nálada u Modletína

Id: 366

Podzimní nálada u Modletína

  •  / Podzimní nálada u Modletína / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr plátna 65 x 80 cm, signováno vpravo dole, původní stav, na rámu drobné oděrky

zobrazeno: 2899x

Vyvolávací cena:

17 500