Čas na serveru 09:48:20

Gustav Porš
Podzimní řeka

Id: 310002

Podzimní řeka

  •  / Podzimní řeka / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 47 x 60 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2701x

Vyvolávací cena:

85 000

Příhozy: 73