Čas na serveru 00:34:52

Gustav Porš
Potůček u chaloupky

Id: 106302

Potůček u chaloupky

  •  / Potůček u chaloupky / Gustav  Porš

olej/karton, rozměr 41 x 57 cm, signováno vpravo dole, datováno 1921, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1110x

Vyvolávací cena:

13 000