Čas na serveru 10:50:50

Gustav Porš
Pozdní léto

Id: 413701

Pozdní léto

  •  / Pozdní léto / Gustav  Porš
  •  / Pozdní léto / Gustav  Porš
  •  / Pozdní léto / Gustav  Porš

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 23 x 23 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, zvlněné plátno

zobrazeno: 507x

Vyvolávací cena:

7 500