Čas na serveru 17:16:01

Gustav Porš
Předjaří u vody

Id: 386301

Předjaří u vody

  •  / Předjaří u vody / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 75 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, rám poškozený, publikováno v monografii Gustav Porš S paletou Vysočinou na str. 65, po obvodu zesílené plátno, napnuto na nový blind rám, v minulosti restaurováno

zobrazeno: 1193x

Vyvolávací cena:

68 000

Příhozy: 78