Čas na serveru 12:08:30

Gustav Porš
Předzahrádka

Id: 145447

Předzahrádka

  •  / Předzahrádka / Gustav  Porš

olej/karton, rozměr 35 x 44 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám, lokálně oloupaná malba

zobrazeno: 1311x

Vyvolávací cena:

25 000

Příhozy: 53