Čas na serveru 01:19:32

Gustav Porš
Říčka v zimě

Id: 277104

Říčka v zimě

  •  / Říčka v zimě / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

zobrazeno: 969x

Vyvolávací cena:

36 000

Příhozy: 61