Čas na serveru 04:57:09

Gustav Porš
Rozkvetlý keř

Id: 300903

Rozkvetlý keř

  •  / Rozkvetlý keř / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 33,5 x 44 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 3226x

Vyvolávací cena:

23 000

Účastníci: 18

Příhozy: 50