Čas na serveru 23:23:45

Gustav Porš
Rozkvetlý šípek

Id: 270030

Rozkvetlý šípek

  •  / Rozkvetlý šípek / Gustav  Porš

olej/karton, rozměr 35 x 43 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 1916x

Vyvolávací cena:
2 200

17 000

Příhozy: 54