Čas na serveru 12:54:04

Gustav Porš
Rozkvetlý vrch

Id: 252102

Rozkvetlý vrch

  •  / Rozkvetlý vrch / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto, obraz vystavován na výstavě v Chrudimi 2015

zobrazeno: 5618x

Vyvolávací cena:
4 800

83 000

Příhozy: 72