Čas na serveru 10:52:40

Gustav Porš
Rozkvetlý vrch

Id: 252102

Rozkvetlý vrch

  •  / Rozkvetlý vrch / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto, obraz vystavován na výstavě v Chrudimi 2015

zobrazeno: 916x

Vyvolávací cena:
4 800

20 000

2020,06-1,23,21,12,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu