Čas na serveru 22:55:25

Gustav Porš
Na vsi

Id: 170601

Na vsi

  •  / Na vsi / Gustav  Porš
  •  / Na vsi / Gustav  Porš
  •  / Na vsi / Gustav  Porš
  •  / Na vsi / Gustav  Porš
  •  / Na vsi / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 95 x 125 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz v minulosti odborně restaurován, oděrky na rámu, obraz uveden ve výstavním katalogu viz foto

zobrazeno: 1008x

Vyvolávací cena:
8 000

29 000