Čas na serveru 11:17:24

Gustav Porš
Šípkový keř v květu

Id: 187416

Šípkový keř v květu

  •  / Šípkový keř v květu / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 37 x 50 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2848x

Vyvolávací cena:

49 000

Příhozy: 57