Čas na serveru 00:30:45

Gustav Porš
Snopy

Id: 411

Snopy

  •  / Snopy / Gustav  Porš
  •  / Snopy / Gustav  Porš
  •  / Snopy / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr plátna 60 x 75 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3331x

Vyvolávací cena:
7 500

15 000