Čas na serveru 00:56:21

Gustav Porš
Staré chaloupky

Id: 274202

Staré chaloupky

  •  / Staré chaloupky / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, volné v rámu, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 923x

Vyvolávací cena:

42 000

2020,11-1,10,20,30,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu