Čas na serveru 22:13:05

Gustav Porš
Staré chaloupky

Id: 274202

Staré chaloupky

  •  / Staré chaloupky / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, volné v rámu, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 4044x

Vyvolávací cena:

56 000

Příhozy: 48