Čas na serveru 08:51:04

Gustav Porš
Staré chaloupky

Id: 274202

Staré chaloupky

  •  / Staré chaloupky / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, volné v rámu, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 5318x

Vyvolávací cena:

56 000

Příhozy: 48