Čas na serveru 05:27:49

Gustav Porš
Staré smrky na Čachnově v zimě

Id: 343506

  •  / Staré smrky na Čachnově v zimě / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 99 x 77 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený původní rám

zobrazeno: 9271x

Vyvolávací cena:

40 000