Čas na serveru 20:52:36

Gustav Porš
Staré smrky na Čachnově v zimě

Id: 343506

  •  / Staré smrky na Čachnově v zimě / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 99 x 77 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený původní rám

zobrazeno: 3753x

Vyvolávací cena:

35 000

2022,02-1,21,20,49,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu