Čas na serveru 11:48:12

Gustav Porš
Tichá tůň

Id: 219002

Tichá tůň

  •  / Tichá tůň / Gustav  Porš
  •  / Tichá tůň / Gustav  Porš
  •  / Tichá tůň / Gustav  Porš

olej/plátno/karton, rozměr 64 x 78 cm, značeno vlevo dole částečně pod rámem, oděrky na rámu

zobrazeno: 10309x

Vyvolávací cena:

63 000