Čas na serveru 15:18:50

Gustav Porš
Třeskutá zima

Id: 249801

Třeskutá zima

  •  / Třeskutá zima / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, značeno vpravo dole, v minulosti odborně restaurováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 4558x

Vyvolávací cena:

32 000