Čas na serveru 09:46:51

Gustav Porš
Třeskutá zima

Id: 249801

Třeskutá zima

  •  / Třeskutá zima / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, značeno vpravo dole, v minulosti odborně restaurováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2217x

Vyvolávací cena:

20 000

2020,06-1,22,19,50,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu