Čas na serveru 00:40:05

Gustav Porš
U Skutče

Id: 159003

U Skutče

  •  / U Skutče / Gustav  Porš
  •  / U Skutče / Gustav  Porš
  •  / U Skutče / Gustav  Porš
  •  / U Skutče / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 39 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 7229x

Vyvolávací cena:

19 500