Čas na serveru 01:23:19

Gustav Porš
Větrné předjaří

Id: 253501

Větrné předjaří

  •  / Větrné předjaří / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, publikováno ve sbírce S paletou Vysočinou

zobrazeno: 980x

Vyvolávací cena:
4 800

91 000

2020,07-1,21,21,58,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu