Čas na serveru 15:14:54

Gustav Porš
Větrné předjaří

Id: 253501

Větrné předjaří

  •  / Větrné předjaří / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, publikováno ve sbírce S paletou Vysočinou

zobrazeno: 1952x

Vyvolávací cena:
4 800

95 000