Čas na serveru 19:31:20

Gustav Porš
Vlčí máky

Id: 360002

Vlčí máky

  •  / Vlčí máky / Gustav  Porš
  •  / Vlčí máky / Gustav  Porš
  •  / Vlčí máky / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vlevo dole, mírně poškozený rám

zobrazeno: 8169x

Vyvolávací cena:

91 000

Účastníci: 18

Příhozy: 103