Čas na serveru 14:14:16

Gustav Porš
Vřes

Id: 372

Vřes

  •  / Vřes / Gustav  Porš
  •  / Vřes / Gustav  Porš
  •  / Vřes / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr plátna 80 x 100 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 7309x

Vyvolávací cena:
11 500

42 000