Čas na serveru 15:47:40

Gustav Porš
Vřesoviště

Id: 296001

Vřesoviště

  •  / Vřesoviště / Gustav  Porš
  •  / Vřesoviště / Gustav  Porš
  •  / Vřesoviště / Gustav  Porš
  •  / Vřesoviště / Gustav  Porš

olej/lepenka, rozměr cca 50 x 45 cm, značeno vlevo dole, oboustranný obraz, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 7193x

Vyvolávací cena:
3 800

52 000