Čas na serveru 17:14:20

Gustav Porš
Z Borové u Poličky

Id: 461402

Z Borové u Poličky

  •  / Z Borové u Poličky / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 2055x

Vyvolávací cena:

73 100

Příhozy: 59