Čas na serveru 07:19:57

Gustav Porš
Z Vysočiny

Id: 307803

Z Vysočiny

  •  / Z Vysočiny / Gustav  Porš
  •  / Z Vysočiny / Gustav  Porš
  •  / Z Vysočiny / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 68 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, novodobě rámováno, původní stav

zobrazeno: 2707x

Vyvolávací cena:

19 500